درباره ما

درباره ما

 

دوستان عزیز سلام

باعرض سلام خدمت دوستان عزیز که از این سایت دیدن کرده اند و مورد قبولشان قرار گرفته است.

شرکت ما (فروغ مهررسانه) حدود ۱۵ سالی هست که فعالیت خود را در زمینه جمع آوری (کتب خطی کهن) به زبانهای فارسی، عربی، اردو… آغاز کرده است.

متاسفانه در این سالهای اخیر، بعضی از مشتری های ما که خیلی به ما لطف داشتند، کتابهای ما را بصورت عمده ای خریداری کرده و برای خودشان در اینترنت کار و کاسبی راه انداخته اند (دزدان).

حیله گری این افراد به این شکل است که آرم و لوگو و آدرس سایت شرکت ما را از کتابها حذف کرده و آرم و لوگو و آدرس سایت خود را قرار می دهند.

و باز متاسفانه بعضی از افراد خبر ندارند که شرکت ما با چه هزینه ای این کتب را از داخل ایران، کتابخانه مجلس شورای اسلامی، کتابخانه آستان قدس، و چندین کتابخانه معتبر دیگر… و یک سری هم از خود مشتریان و یک سری دیگر را هم با سفر به کشورهای نزدیک و اطراف ایران (صفحه ای ۵-۸ دلار) خریداری و جمع آوری کرده ایم.

البته در سایت توضیح داده ایم که خرید و فروش این کتب اشکال شرعی دارد اما متاسفانه باز بعضی از فروشگاههای اینترنتی (دزد) مراعات نمی کنند و همچنین دزدی هایه دیگه ای که این سایتهای فروشگاهی انجام می دهند، کپی برداشتن مطالب و عنوان های کتابها و حتی تصاویری که از صفحات کتابها تهیه کرده ایم، می پردازند و در سایت خود قرار می دهند، بدون اینکه هیچ زحمتی در تهیه مطالب کتاب و تصاویر کرده باشند (دزدی شرم آور).

انشاء الله این سایتهای دزد فروش کتاب، از کار خود خجالت بکشند و دست از این کارها بردارند.

 

.

راه ارتباط با مدیریت سایت:

ساعت تماس:

همه روزه، حتی روزهای تعطیل، از ساعت ۳ عصر تا ۱۲ شب

 

شماره تماس همراه: ۰۹۱۲۷۱۵۴۴۲۴

شماره تماس ثابت: ۰۲۱۵۵۲۵۱۳۳۹

.

 

 

….

 

Leave a Reply

مدیریت سایت

مدیریت سایت

زود برمیگردم

مدیریت سایت
درود بر شما، در صورتیکه سوال یا مشکلی در خرید و دانلود یا... دارید، پیغام بگذارید.
شروع چت با:
chat